Telefon: +48 663 266 416

Godziny pracy: pn-pt 8.00 - 16.00

Spawanie pomiary światłowodów Toruń

Wykonujemy usługę spawanie pomiary światłowodów Toruń.


Wykonujemy nowe instalacje oraz serwisujemy i naprawiamy istniejące. Realizujemy usługi spawanie pomiary światłowodów Toruń. Głównie pracujemy w Toruniu i województwie kujawsko-pomorskim. Posiadamy dwie spawarki renomowanej firmy Fujikura model FSM 60s. Dlatego właśnie gwarantujemy szybki czas realizacji zlecenia spawania światłowodów. Nasi monterzy posiadają szeroką wiedzę potwierdzoną certyfikatami i szkoleniami, ale przede wszystkim wieloletnim doświadczeniem w branży. Realizując spawanie i pomiary światłowodów w Toruniu wykonujemy certyfikowane pomiary światłowodów reflektometrem OTDR amerykańskiego producenta JDSU obecnie VIAVI.


spawanie pomiary światłowodów toruń

Foto. Nasze prace spawanie i pomiary światłowodu w Toruniu.

Warto zamówić usługę spawanie światłowodów w Toruniu właśnie firmie InTECH ponieważ:


– posiadam 10-cio letnie doświadczenie w branży,
– mamy dwie spawarki Fujikura 60s,
– dysponujemy profesjonalnym samochodem monterskim,
– pracujemy na terenie całego kraju,
– możemy pracować poza granicami Polski,
– jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygodniu 24h,
– stałych klientów obsługujemy priorytetowo,

Spawanie światłowodów w Toruniu realizowaliśmy na następujących budowach.


• A1 Czerniewice – Nowe Marzy. Realizowałem 2011r. budowę kabla światłowodowego w relacji A1 z Nowych Marz do Czerniewic koło Torunia. Prace polegały na spawaniu kabla światłowodowego pomiędzy punktami MOP.
• Galeria Copernicus. Na potrzeby sieci wewnętrznej i monitoringu realizowaliśmy spawanie i pomiary światłowodów w Toruńskiej Galerii Copernicus.
• Energetyka. W Toruniu dla firm z sektora energetycznego wykonywaliśmy usługi spawania światłowodów na terenie GPZ. Do zadań należało spawanie złącz światłowodowych na kablu OPGW.
• TZMO w Toruniu. Wraz z zaprzyjaźnioną firmą realizowaliśmy spawanie sieci światłowodowej na terenie rozbudowy zakładu TZMO.
• KPSI w Toruniu. W latach 2012 – 2014 realizowaliśmy usługi spawania światłowodów dla Kujawsko-Pomorska Sieć Informacyjna Sp. z o.o. (K-PSI).
• Orange budowa sieci FTTH. Od początku budowy sieci FTTH w Polsce realizowaliśmy spawanie pomiary światłowodów Toruń dla Orange Polska. Do zadań należało spawanie ODF w budynkach wielorodzinnych, montaż i spawanie złącz światłowodowych oraz pomiary OTDR z centrali.

Nasze pozostałe usługi: Pomiary OTDR światłowodów, Pomiary transmisyjne światłowodów, Wdmuchiwanie światłowodów.
Ciekawe strony: Spawarka światłowodowa Fujikura, Spawarka światłowodowa Fitel.