Telefon: +48 663 266 416

Godziny pracy: pn-pt 8.00 - 16.00

O nas
„Telekomunikacja jest jak niewidzialna nitka, która splata naszą przeszłość i przyszłość. To język, w którym przeszłość opowiada przyszłości o swoich doświadczeniach, tworząc most między epokami technologicznego postępu.”


Telekomunikacja światłowodowa to dynamicznie rozwijająca się branża techniczna, zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Z dumą informujemy, że przez ostatnie 10 lat aktywnie uczestniczyliśmy w rozwoju tej technologii w Polsce. Okrągła rocznica to dla nas okazja do podsumowań, ale także do wyznaczania nowych celów na przyszłość. W tym czasie branża przeszła znaczące zmiany, a obecnie jest nasycona firmami instalatorskimi. Obserwujemy wyraźny wzrost w tym sektorze i dlatego podchodzimy do każdego zlecenia oraz klienta z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem.

Jestem częścią tej branży od 2007 roku, a moja firma zdobyła solidną pozycję na rynku. Nasza pasja do tworzenia infrastruktury światłowodowej sprawia, że jesteśmy niezawodnym i rzetelnym partnerem. Specjalizujemy się w spawaniu i pomiarach światłowodów. Zapraszamy do nawiązania współpracy i korzystania z naszej wiedzy, doświadczenia i umiejętności. Czekamy na spotkanie na budowie.

Marek Kaźmierczak, właściciel

 

215000

Wykonanych spawów

350

Przeszkolonych specjalistów

9

Certyfikatów

14

Lat w branży


Intech to pomiary i spawanie światłowodów


INTECH to zespół doświadczonych i kreatywnych profesjonalistów, który specjalizuje się w specjalistycznych usługach sektora budowlanego. Nasza główna specjalizacja to telekomunikacja i technika światłowodowa, i to właśnie w tych dziedzinach jesteśmy ekspertami. Nasz zespół to najlepsi specjaliści w branży, łącznie posiadamy ponad 20 lat doświadczenia.

Realizujemy pomiary, spawanie światłowodów oraz budowę sieci światłowodowych. W ciągu ostatnich lat udało nam się zrealizować wiele ciekawych i ambitnych projektów. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu doskonale rozumiemy potrzeby różnych gałęzi przemysłu, które korzystają z technologii światłowodowych. Nasz profesjonalizm jest widoczny we wszystkim, co robimy.

Nasze zaplecze kadrowe umożliwia nam kierowanie i wykonywanie robót budowlanych z uprawnieniami telekomunikacyjnymi. Dysponujemy dwoma zespołami do spawania światłowodów oraz monterami specjalizującymi się w wdmuchiwaniu i układaniu kabli światłowodowych zarówno w kanalizacji teletechnicznej, jak i w obiektach przemysłowych.

Naszym celem jest zapewnienie wysokiej jakości usług, co sprawia, że pojedyncze projekty i zlecenia często przeradzają się w długoterminową współpracę z klientami. Spawanie światłowodów oraz pomiary reflektometryczne stanowią naszą mocną stronę. Chcielibyśmy zbudować coś wyjątkowego razem z Tobą.

Nasz kanał na youtube – www.youtube.com/@intech_fiberoptic

Spawanie i pomiary światłowodów realizujemy:


na terenie całej Polski a w szczególności:
– województwo kujawsko-pomorskie; Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Grudziądz, Inowrocław, Brodnica, Świecie
– województwo wielkopolskie; Poznań, Kalisz, Konin, Piła, Ostrów Wielkopolski, Gniezno, Leszno
– województwo pomorskie; Gdańsk, Gdynia, Słupsk, Tczew, Wejherowo, Starogard Gdański, Malbork, Kwidzyn, Sopot, Pruszcz Gdański
– województwo mazowieckie; Warszawa, Radom, Płock, Siedlce, Pruszków, Legionowo, Ostrołęka, Piaseczno, Otwock
– województwo lubelskie; Lublin, Chełm, Zamość, Biała Podlaska, Puławy, Świdnik, Kraśnik, Lubartów, Łęczna, Biłgoraj
– województwo podkarpackie; Rzeszów, Przemyśl, Tarnobrzeg, Mielec, Krosno, Stalowa Wola, Łańcut, Jasło, Sanok, Nisko
– województwo świętokrzyskie; Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Skarżysko-Kamienna, Końskie, Busko-Zdrój, Staszów, Sandomierz, Pińczów, Opatów
– województwo łódzkie; Łódź, Piotrków Trybunalski, Skierniewice, Sieradz, Tomaszów Mazowiecki, Bełchatów, Zgierz, Radomsko, Kutno, Pabianice
– województwo śląskie; Katowice, Gliwice, Sosnowiec, Zabrze, Bytom, Bielsko-Biała, Ruda Śląska, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów
– województwo opolskie; Opole, Nysa, Brzeg, Kędzierzyn-Koźle, Kluczbork, Głubczyce, Prudnik, Strzelce Opolskie, Namysłów, Krapkowice
– województwo dolnośląskie; Wrocław, Legnica, Wałbrzych, Głogów, Lubin, Jelenia Góra, Świdnica, Oława, Kłodzko, Trzebnica
– województwo lubuskie; Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Nowa Sól, Żary, Świebodzin, Krosno Odrzańskie, Kostrzyn nad Odrą, Słubice, Gubin, Żagań
– województwo zachodniopomorskie; Szczecin, Koszalin, Stargard Szczeciński, Kołobrzeg, Świnoujście, Police, Gryfino, Słupsk, Wałcz, Białogard

pomiary i spawanie światłowodów

Usługi z zakresu techniki światłowodowej:spawanie światłowodów
reflektometryczne pomiary światłowodów OTDR
pomiary transmisyjne światłowodów
wdmuchiwanie kabli światłowodowych
szkolenia


Mapa naszych realizacji spawania i pomiarów światłowodówJesteśmy członkiem SIT – Stowarzyszenia Inżynierów Telekomunikacji. Posiadamy certyfikat FOA.


Opinie naszych klientów

Piomartel

Firma InTECH wykonała dla nas usługę spawania światłowodów oraz pomiarów reflektometrycznych w ramach trzymiesięcznego projektu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z ich pracy. Wykonano imponującą liczbę 460 mufoprzełącznic oraz 1200 spawów, co dowodzi profesjonalizmu i dokładności, jakimi firma się wykazała. Dzięki ich wysokiej jakości usługom, nasza infrastruktura telekomunikacyjna działa teraz znakomicie, i gorąco polecamy firmę InTECH wszystkim poszukującym ekspertów w dziedzinie światłowodów.

Prąd Energeting

Zdecydowaliśmy się na szkolenia dla naszych pracowników w firmie INTECH głównie ze względu na ogromne doświadczenie i wiedzę Pana Marka. Dzięki przeszkoleniu naszej załogi jesteśmy obecnie w stanie wykonywać instalacje światłowodowe na statkach i platformach dla naszych kluczowych klientów. Dodatkowo, wsparcie po szkoleniu okazało się niezwykle pomocne, gdyż mogliśmy liczyć na osobisty nadzór podczas naszych pierwszych prac ze światłowodami na budowie w Niemczech.

NetKB

Korzystam z usług firmy InTECH od 2009 roku i jestem zawsze zadowolony z ich pracy. Firma ta zajmuje się spawaniem i pomiarami wewnętrznych sieci światłowodowych, a nasze projekty są dla kluczowych firm sektora IT. Ich profesjonalizm oraz rzetelność w wykonywaniu zleceń stawiają ich w pierwszym szeregu godnych polecenia wykonawców. Długoletnia współpraca świadczy o ich niezawodności i jakości usług. Polecam firmę InTECH wszystkim poszukującym doświadczonych specjalistów ds. światłowodów.

DMK System

Od 2011 roku wspólnie odnosimy sukcesy przy realizacji projektów budowy sieci światłowodowych. Nasza współpraca w zakresie spawania oraz pomiarów sieci światłowodowych jest doskonała i przebiega bez żadnych zastrzeżeń. Firma InTech to solidny i terminowy wykonawca tego rodzaju prac, któremu możemy śmiało zaufać.