Szkolenia, kursy - technologie światłowodowe.

Szkolenie technologie światłowodowe, spawanie światłowodów, pomiary światłowdów,
obsługa spawarek światłowodowych, sieci xPON.

Szkolenia unia spawanie światłowodów

SZKOLENIE: TECHNOLOGIE ŚWIATŁOWODOWE (MODUŁ TEORETYCZNY)
SPAWANIE ŚWIATŁOWODÓW (MODUŁ PRAKTYCZNY)

Organizujemy szkolenia z zakresu montażu innowacyjnych technologii światłowodowych. Celem szkolenia jest zapoznanie z podstawami techniki światłowodowej. Modół teoretyczny obejmuje wprowadzenie do podstaw technologii światłowodowej oraz zagadnień związanych z optotelekomunikacją.

Czytaj więcej...

SZKOLENIE: POMIARY W SIECIACH ŚWIATŁOWODOWYCH (MODUŁ PRAKTYCZNY)

Celem części zaawansowanej szkolenia jest omówienie pomiarów sieci światłowodoych. Uczestnicy zapoznają się z urządzeniami pomiarowymi wykorzystywanymi do obsługi, serwisu i budowy lini optotelekomunikacyjnych oraz doskonalą umiejętności obsługi spawarek światłowodowych.


Czytaj więcej...

SZKOLENIE: PRAKTYCZNA OBSŁUGA SPAWARKI ŚWIATŁOWODOWEJ FUJIKURA 60S

Oferujemy jednodniowe szkolenie, na którym zaprezentujemy w jaki sposób poprawnie spawać i ekspluatować spawarkę FUJIKURA 60S (serie FUJIKURA)  tak aby spawy na niej wykonywane były NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI.

Dzięki temu szkoleniu poznają Państwo wszystkie niuanse pracy na tym modelu, które nasi monteży zdobywali przez długi czas na różnych testach, ćwiczeniach i instalacjach.

 

SZKOLENIE: PASYWNE SIECI ŚWIATŁOWODOWE xPON (MODUŁ TEORETYCZNY)

Pasywna sieć optyczna (PON-Passive Optical Network) jest to sieć oparta na światłowodach głównie jednomodowych. Jej celem jest możliwość podłączenia dużej ilościużytkowników. Sieci PON mogą z powodzeniem rozwiązać problem małej przepustowości "ostatniej mili", czyli końcowego odcinka połączeń sprzęgających użytkowników z siecią Internet.

Czytaj więcej...

Zaufali nam