Prowadzimy szkolenia techniczne z zakresu teoretycznego wstępu do sieci światłowodowych, szkolenia praktyczne ze spawania i obsługi spawarek światłowodowych oraz wykonywania pomiarów OTDR i mocy reflektometrami oraz miernikami mocy.

W związku z trwającymi pracami nad nową stroną internetową pod tym adresem nie aktualizujemy danych o szkoleniach. Odsyłam wszystkich zainteresowanych szkoleniami na tymczasową stronę gdzie można zapoznać się z naszą aktualną ofertą szkoleniową oraz dokonać zapisów. Kliknij na link.

Prowadzimy szkolenia z branży telekomunikacyjnej o specjalności światłowody. Jesteśmy firmą szkoleniową wpisaną do Rejestru Instytucji Szkoleniowych. Szkolenia prowadzone przez nas są podzielone na kilka modułów. Dzięki temu każdy z zainteresowanych może dostosować szkolenie do swoich potrzeb, nabytej wiedzy oraz portfela. Organizujemy szkolenia otwarte oraz szkolenia indywidualne dla firm i instytucji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do składania zapytań i wycen indywidualnych. Dla zorganizowanych grup przewidujemy rabaty cenowe.

 

KALENDARZ SZKOLEŃ:

Terminy szkolenia zostaną wyznaczone od 6.11.2017r

W celu zapisania się na szkolenie prosimy wejść w zakładkę kontakt i zadzwonić lub wysłać maila z rezerwacją miejsca.
Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.


MIĘDZYNARODOWY CERTYFIKAT FUJIKURA.

Organizowane przez nas szkolenie światłowodowe, to możliwości zdobycia międzynarodowego certyfikatu FUJIKURA, potwierdzającego umiejętność praktycznej obsługi spawarki światłowodowej, Marka Fujikura to lider w branży telekomunikacyjnej i jest rozpoznawana na całym świecie. W celu uzyskania bliższych informacji prosmy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Nasze zalety:

- szkolenia dostosowane do potrzeb klienta;

- zakres szkoleń aktualizowany z bieżącymi trendami w branży

- szkolenia prowadzone przez praktyków zawodowych;

- konkurencyjne ceny;

- wysokiej klasy sprzęt dydaktyczny;

- wiedza przekazana w jasny i klarowny sposób;

MODUŁY SZKOLENIOWE

Szkolenia unia spawanie światłowodów

MODUŁ: FO_01

2 dniowe - SZKOLENIE "TECHNOLOGIE ŚWIATŁOWODOWE"
"Wstęp do techniki światłowodowej połączony z praktyczną obsługą spawarki światłowodowej i pomiarami reflektometrem OTDR"

UWAGA WAKACYJNA PROMOCJA.
Terminy szkolenia zostaną wyznaczone od 6.11.2017r

Specyfikacja:
Szkolenie 2 dniowe (1 dzień teoria + 1 dzień praktyka)
Szkolenie zakończone imiennym świadectwem.

Szkolenia z zakresu technologii światłowodowych w wersji podstawowej są przeznaczone dla osób zainteresowanych poszerzeniem swojej wiedzy technicznej. Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z podstawami techniki światłowodowej. Moduł teoretyczny obejmuje wprowadzenie do podstaw technologii światłowodowej oraz zagadnień związanych z telekomunikacją i pomiarami. Moduł praktyczny obejmuję naukę obsługi spawarki i wykonywania samodzielnych spawów oraz jest wstępem do wykonywania pomiarów.

Dlaczego warto wybrać szkolenia w firmie InTECH:
Poniżej kilka zalet, które nas wyróżniają na tle konkurencji.

- Szkolenie prowadzi praktyk i instalator specjalista ds. sieci światłowoodwych a nie handlowiec czy trener!
- Uczestnicy otrzymują dwa imienne certyfikaty w j. polskim i j. angielskim,
- NOWOŚĆ! Istnieje możliwość uzyskania certyfikatu potwierdzającego umiejętności obsługi spawarki marki FUJIKURA wystawianego przez akredytowane centrum.
- Szkolenie prowadzimy na markowym sprzecie,
- JAKO JEDYNI W POLSCE do ćwiczeń wykorzystujemy autorski model dydaktyczny specjalnie skonstruowany na tego typu zajęcia, który zawiera tory optyczne o długości ponad 1000m oraz osprzęt najczęściej używany podczas instalacji w Polsce i na całym świecie.


Czytaj więcej...

MODUŁ: FO_02

3 dniowe - SZKOLENIE "ZAAWANSOWANE TECHNOLOGIE ŚWIATŁOWODOWE"
"Wstęp do techniki światłowodowej połączony z praktyczną obsługą spawarki światłowoodwej i zaawansowanymi pomiarami reflektometrem OTDR oraz miernikiem mocy"

UWAGA WAKACYJNA PROMOCJA.
Terminy szkolenia zostaną wyznaczone od 6.11.2017r

Specyfikacja:

Szkolenie 3 dniowe (1 dzień teoria + 1 dzień spawanie + 1 dzień teoria i pomiary światłowodów)
Szkolenie zakończone imiennym świadectwem.

Szkolenia z zakresu technologii światłowodowych w wersji zaawansowanej są przeznaczone dla osób zainteresowanych poszerzeniem swojej wiedzy technicznej oraz nabyciem praktycznej umiejętności wykonywania pomiarów w sieciach światłowodowych. Celem szkolenia jest zapoznanie z podstawami techniki światłowodowej. Moduł teoretyczny obejmuje wprowadzenie do podstaw technologii światłowodowej oraz zagadnień związanych z telekomunikacją i pomiarami. Moduł praktyczny obejmuję naukę obsługi spawarki i wykonywania samodzielnych spawów. Ostatni dzień szkolenia poświęcony jest pomiarom i obejmuje analizę przykładowych pomiarów, interpretację wyników i samodzielną obsługę sprzętu pomiarowego.


Dlaczego warto wybrać szkolenia w firmie InTECH:
Poniżej kilka zalet, które nas wyróżniają na tle konkurencji.

- JAKO JEDYNI W POLSCE organizujemy zaawansowane 3 dniowe szkolenia.
- JAKO JEDYNI W POLSCE, prowadzimy szkolenia z zaawansowanych pomiarów zgodnie z wymogami wszystkich operatorów jak ORANGE, NETIA, DIALOG, UPC, TVKABLOWE, ENERGETYKA itd.
- Szkolenie prowadzi praktyk i instalator specjalista ds. sieci światłowodowych a nie handlowiec czy trener!
- Uczestnicy otrzymują dwa imienne certyfikaty w j. polskim i j. angielskim,
- NOWOŚĆ! Istnieje możliwość uzyskania certyfikatu potwierdzającego umiejętności obsługi spawarki marki FUJIKURA wystawianego przez akredytowane centrum.
- Szkolenie prowadzimy na markowym sprzecie,
- JAKO JEDYNI W POSCE do ćwiczeń wykorzystujemy autorski model dydaktyczny specjalnie skonstruowany na tego typu zajęcia, który zawiera tory optyczne o długości ponad 1000m oraz osprzęt najczęściej używany podczas instalacji w Polsce i na całym świecie.

Czytaj więcej...

Zaufali nam